25 березня відбулася студентська наукова конференція «Геній славетного Кобзаря»

Зображення 25 березня відбулася студентська наукова конференція «Геній славетного Кобзаря» 2014
Геній славетного Кобзаря
25 березня 2014 р. в актовому залі ОДАБА відбулася студентська наукова конференція «Геній славетного Кобзаря», присвячена 200-річному ювілею від дня народження національного генія Т. Г. Шевченка.

У святково прикрашеному залі урочисто відкрила конференцію завідувач кафедри українознавства д.і.н., проф. Цубенко В. Л. На конференції були присутні: проректори з науково-педагогічної роботи проф. Барабаш І. В., проф. Ковров А. В., проректор з наукової роботи проф. Гришин А. В., проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та євроінтеграції проф. Карпюк В. М., декан ФЕУБ доц. Крутій Ю. С., зам. декана ФГТБ доц. Бєкшаєв С. Я., викладачі академії, студенти.

З доповідями-презентаціями виступили студенти АХІ, ФЕУБ, ФГТБ, читались поезії Шевченка російською, українською, англійською мовами; вірші одеських поетів, присвячені Т. Г. Шевченку.

Прозвучали у виконанні студентів пісні на слова віршів Т. Г. Шевченка.

Завершилась конференція доповіддю-презентацією «Сучасний погляд та актуальність творчості Т. Г. Шевченка» і виконанням пісні «Україна».