Зображення 31 січня відбулася зустріч студентів з головою Одеської облдержадміністрації Скориком М. 2014
Зустріч голови Одеської обласної державної адміністрації
Миколи Скорика зі студентами ОДАБА

31 січня в аудиторії а 360 відбулася зустріч голови Одеської держадміністрації Миколи Скорика зі студентами. У стінах будівельної академії зібралися саме ті студенти, які дійсно хотіли задати питання губернатору. Адже ця зустріч була незапланованою, а питання-непідготовленими. Для студентів дуже важливо бути почутими і задати ті питання, на які не зможе відповісти жоден викладач, журналіст або політик з телеекрану. Для них важливо почути безпосередньо відповідь від представника влади.

У свою чергу, Микола Скорик почув важливі пропозиції від учнів. Так, наприклад, його зацікавило введення програми підтримки талановитих студентів.
 Зустріч пройшла в теплій атмосфері дружнього спілкування. Керівник області поспілкувався зі студентами на рівних, що, природно, робить владу ближчою і зрозумілішою для майбутнього нашої країни і Одеського регіону зокрема.