6 листопада відбулася Конференція «Парки Європи і Одеси»

Зображення 6 листопада відбулася Конференція «Парки Європи і Одеси» 2013
Конференція «Парки Європи і Одеси»

6 листопада 2013 року в Архітектурно-художньому інституті ОДАБА пройшла конференція на тему «Парки Європи і Одеси».
Організатором конференції виступав Одеська міська рада.
На конференції пройшла Презентація міжнародного проекту «DonauHanse» були заслухані доповіді:

- директора департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради - Бойовий С.Ю .;
- пана Маркуса Макдауелла - менеджера по проектам віденської муніципальної компанії «TINA VIENNA Urban Technologies and Strategies GmbH»;
- презентація парку в австрійському стилі, підготовлена ​​доцентом нашої академії кафедри «Основи архітектури та дизайну архітектурного середовища» - Кадурін А.О.
У розділі конференції «Парки, зелені зони і місця відпочинку в різних містах» виступили з доповіддю:

- пан Йоахім Чен - начальник управління садово-паркового господарства муніципалітету міста Відня;
- презентація головного інженера КП «Міськзелентрест» - Хрома В.А., директор КП «Парки Одеси» - Челідзе І.Г.
У розділі конференції «Різні аспекти розвитку міст» вистпілі з доповіддю:
- г-на Фолькмар Памер - координатор проекту «TINA VIENNA Urban Technologies and Strategies GmbH», архітектор міста Відня;

- завідувач кафедри містобудування академії - Савицька О.С.
Так само в конференції брали участь студенти і викладачі Архітектурно-художнього інституту академії.

Питання, розглянуті на конференції актуальні і корисні для подальшого розвитку зеленних зон і парків Одеси.