28-29 червня ОДАБА прийняла участь у Міжнародному круглому столі університетів-партерів

Одеська державна академія будівництва та архітектури прийняла участь у Міжнародному круглому столі університетів-партерів, що проходив 28-29 червня 2023 р. на базі WSHIU Академії прикладних наук (м. Познань, Польща).

Тема круглого столу: «Синергія знань, умінь та досвіду в перспективі майбутнього». Країни-учасники заходу: Польща, Україна, Естонія, Індія.

Проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н., проф. Ажаман Ірина Анатоліївна та Керівник відділу міжнародних зв'язків, к.е.н., доц. Пандас Анастасія Валеріївна представляли академію, щодо навчальної, наукової роботи, а також міжнародної діяльності. Були запропоновані шляхи майбутньої співпраці в контексті спільних наукових заходів, обміну здобувачів, впровадження міжнародних проєктів та інше.