Вручення премії кращий студент ОДАБА 2011 відбулося 25 квітня

Зображення Вручення премії кращий студент ОДАБА 2011 відбулося 25 квітня 2012
25 квітня 2012 року в нічному клубі «Palladium» відбулася довгоочікувана щорічна церемонія вручення премії
«КРАЩИЙ СТУДЕНТ ОДАБА 2011».

Кращими стали найрозумніші, активні, яскраві студенти ОДАБА. А саме:

Аспірант Ковтуненко Олексій Володимирович

Інститут інженерно-екологічних систем:
Синявська Христина
Чепелюк Вадим
Жданов Ігор

Інженерно-будівельний інститут:
Олейниченко Олексій
Антіменюк Вадим
Арешкіна Вікторія

Факультет Економіки та управління в будівництві:
Горобець Наталія
Крохмаль Олена
Савенков Артем

Факультет Конструювання в промислово цивільному будівництві:
Жук Сергій
Вороненко Валерій
Устенко Олександр

Архітектурно-художній інститут:
Нікітенко Євгенія
Трофимчук Олександра
довгих Вероніка

Будівельно-технологічний інститут:
Журжа Андрій
Щербина Олег
Юрковський Андрій

Факультет гідротехнічного та транспортного будівництва:
Мельник Євгенія
Дьома Андрій
пастрамі Наталя

За активну участь у громадському житті ОДАБА були також нагороджені:
· Пандас Анастасія, головний редактор Інформаційного студентського видання «Zелёний kірпіч».
· Сахацскій Павло, капітан команди з черлідингу «Cherogasa».
· Питак В'ячеслав, керівник творчого руху і творець музичної групи факультету гідротехнічного і транспортного будівництва.
· Голощак Юлія, студентський декан факультету Економіки та управління в будівництві.
За спортивні заслуги були нагороджені:
Гаращенко Дар'я
Цисс Олександр
Єрмаков Артур
Гальцов Руслан
Бойченко Ірина
Усольцева Поліна
Рудий Володимир

Почесні грамоти також отримали студенти ОДАБА від заступника голови Одеської обласної ради студентів Пенова В.В. А саме:
Метеліченко Альбіна, Потєхіна Анастасія, Туренок Аліса, Подаевіч Марія, Сахацький Микола, Булгар Василь, Фадєєв Валентин, Шамарін Ігор, Грекова Валерія, Мачіто Майя, Хлебопашенко Надія.
Урочисто були оголошені результати конкурсу на кращий слоган від Профкому студентів та TUSSE Discount Club. Переможцем став Атаджанов Кемранбек, студент 2 курсу Екус і виграв вечерю на двох в "People cafe".
Інформаційне студентське видання «Zелёний kірпіч» в цей вечір також оприлюднило результати конкурсу «СТУД Like». Переможцем стала студентка 4 курсу КПГС Михайлова Наталія, яка набрала найбільшу кількість голосів і, що стала за визнанням студентів кращої.
У цей вечір всіх нагороджували, вітали і вшановували. Розважали і радували присутніх наші провідні: Шамарін Ігор і Артамонов Святослав, а також нова концертна програма Студентського клубу ОДАБА.
Вітаємо всіх «Кращих студентів» і нехай ця перемога буде початком великих життєвих перемог. (C) Zk

Автор Пандас Анастасія