Новини Новини

Новини

Міжнародна науково-методична конференція «Управління якістю підготовки фахівців»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХVІІІ Міжнародної науково-методичної конференції «Управління якістю підготовки фахівців», яка буде проведена 20-21 квітня 2023 року

Новини

Науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустр

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустрії», проведення якої передбачено 6-7 квітня 2023 р.

Новини

Науково-технічна конференція «Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій», яка буде проходити 27-28 квітня 2023 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Новини

15 грудня 2022 р. відбулася відкрита виставка студентських робіт в м. Флоренція, Італія

За сприянню професора Стефано Берточчі, колектива кафедри архітектури Університету Флоренції та Єксарьової Н.М. і Єксарьова В.А. викладачі кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки АХІ ОДАБА підготували 30 рисунків студентів