Новини Новини

Новини

З 13 по 17 грудня викладачі кафедри соціальних наук Політехніки у м. Пожега здійснили академічну мобільність

З 13 по 17 грудня 2021 р. викладачі кафедри соціальних наук Політехніки у м. Пожега (Хорватія) Крістіан Джокіч та Боян Радишич здійснили академічну мобільність на базі Інституту бізнесу та інформаційних технологій Одеською державною академією будівництва та архітектури за проектом ЄС Erasmus+КА1.

Новини

8-10 грудня студентка АХІ взяла участь у ХІ Міжнародній інтернет-конференції молодих учених і студентів

Студентка архітектурно-художнього інституту Леоненко Марія взяла участь у ХІ Міжнародній інтернет-конференції молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання – 2021.

Новини

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад.

Детальна інформація стосовно вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських вишів - на порталі Міністерства освіти і науки України за посиланням