Новини Новини

Новини

Програма і збірник тез конференції «Актуальні проблеми енерго- ресурсозбереження та екології»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми енерго-ресурсозбереження та екології», яка буде проходити 15-16 грудня 2021 року

Новини

З 15 по 19 листопада відбулася академічна мобільність у рамках проекту Erasmus+ KA1

У рамках проекту Європейського союзу Erasmus+ KA1 між ОДАБА та Жешувським технічним університетом (м. Жешув, Польща) Rzeszow University of Technology відбулась академічна мобільність к.т.н., доцента кафедри Чернєвої Олени Станіславівни.

Новини

Кафедра військової підготовки оголошує набір громадян України на навчання

Кафедра військової підготовки Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”(м. Одеса) оголошує набір громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Новини

З 22 листопада ректор академії  приймає участь у Міжнародному тижні інноваційних ідей «InnoWeek.Uz-2021».

З 22 листопада ректор академії проф. Анатолій Володимирович Ковров приймає участь у Міжнародному тижні інноваційних ідей «InnoWeek.Uz-2021» (щорічна виставка, яку організовує Міністерство інноваційного розвитку Республіки Узбекистан)

9 листопада відбувся Польсько-українській форум ректорів

Ректор академії проф. Ковров Анатолій Володимирович взяв участь у роботі Польсько-українського форуму ректорів, який відбувся на базі Варшавського політехнічного університету (м. Варшава, Польща).

Новини

Місяць цифрової грамотності. «Дія. Цифрова освіта».

Міністерство цифрової трансформації започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». З метою підвищення рівня цифрової грамотності, просимо долучитися до усіх ініціатив та активностей.

Новини

Відкрито конкурс для викладачів академії на участь у проекті академічної мобільності Erasmus+

Участь у проекті академічної мобільності Erasmus+, KA1 – Learning Mobility of Individuals (Teaching) між Гданським політехнічним університетом The Gdańsk University of Technology (м. Гданськ, Польша) та Одеською державною академією будівництва та архітектури.