Новини Новини

Новини

Запрошуємо Вас на Дні відкритих дверей інститутів Одеської державної академії будівництва та архітектури онлайн. Ми ознайомимо Вас з Правилами прийому 2020 р., спеціальностями та інститутами Академії, а також дамо відповідь на всі Ваші запитання.

Новини

On-line засідання науково-практичної конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці"

On-line засідання науково-практичної конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту» 3 червня 2020 року.

Запрошуємо Вас взяти участь у відео зустрічі «QA-сесія

Запрошуємо Вас взяти участь у відео зустрічі «QA-сесія. Вступ до магістратури». На Вас чекає зустріч з директорами інститутів, Ви дізнаєтесь про Правила прийому до Академії в2020 р., особливості освітніх програм та отримати відповіді на всі запитання.