Новини

ІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні проблеми енерго-ресурсозбереження та екології»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі ІІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми енерго-ресурсозбереження та екології», проведення якої передбачено 11-12 грудня 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Новини

VII Міжнародна науково-технічна конференція «Гідротехнічне і транспортне будівництво»

30 травня 2019 р. проходило пленарне засідання VII Міжнародної науково-технічної конференції «Гідротехнічне і транспортне будівництво», організованої фахівцями Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Новини

28-29 травня 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури проходила XXIX всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Нові матеріали і технології в будівництві».