Фестиваль «Чумацький шлях»

У суботу, 14 вересня 2019 року, студенти навчально-наукового інституту бізнесу та інформаційних технологій: Козман Л., Риндя А., Сокол К., Тимофтій А., Богаченко Д., Василіаді І., Мельник Ю., Контоніста Н. під керівництвом  доцента кафедри українознавства, кандидата історичних наук Соколової Л.С. відвідали першу частину етно-фестивалю «Чумацький Шлях» під назвою «Сіль», який проводився біля села Корсунці на березі Куяльницького лиману. З перших хвилин студентів зустрів прекрасний краєвид, величезна територія зі сценою і місцем для відпочинку, ярмарком із різними сувенірами ручної роботи і частуваннями.

На фестивалі була різноманітна культурна програма: професійний танцювальний колектив, музичні групи, серед яких відомі одеські виконавці Фелікс Шиндлер і Христина Соловій. Атмосферу додав виступ артистів переодягнених в різні історичні персонажі. Студенти по-справжньому насолодилися красою українських земель, почули багато народних пісень, безкоштовно покаталися на возах з кіньми і провели час у дружній атмосфері свого колективу. Хотілось би відзначити ще й той факт, що міськрада надала безкоштовний транспорт для поїдки на фестиваль.

Студенти з нетерпінням чекають наступних фестивалів.