ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

21 березня в кінолекторії музею Одеської державної академії будівництва та архітектури відбулась науково-літературна конференція, присвячена Всесвітньому дню поезії.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри українознавства Г.І. Макушина підготувала доповідь про витоки та традиції свята та найвідоміших українських та світових поетів-ювілярів 2019 року. Студенти груп А-122, 215, АД-126, ТВ-408, викладачі О.В. Вишневська та І.І. Мосичева, бібліотекар І категорії Г.М. Ролевич підготували ґрунтовні та цікаві доповіді про маловідомі факти життя та творчості поетів Т.Шевченка, Д. Павличка, С. Руданського, О. Пушкіна, Р. Бернса, М. Лермонтова, Й. Бродського. У виконанні студентів В. Коваліва, Ю. Дяченко, А. Перпері, І. Гандибула, А. Черницька, В. Дейніс, В. Лященко пролунали поезії Т. Шевченка, Д. Павличка, Р. Бернса, Б. Окуджави, С. Єсеніна, О. Пушкіна, Е. Асадова, М. Петрових, Т. Ділана.