17 жовтня було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Зображення 17 жовтня було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу  2018
17 жовтня викладачами української мови кафедри українознавства було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім. Т. Шевченка.

В цьому заході взяли учать 15 студентів Архітектурного-художнього інституту, Інституту бізнесу та інформаційних технологій, Інституту гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії.

Цей конкурс проведено с метою підвищення рівня загальної мовної культури студентів, виховання у них любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря Т. Г. Шевченка.

Для проведення конкурсу було створено журі, яке розробило критерії оцінювання робіт. Перше місце посіла студентка І курсу АХІ Леоненко Марія, Друге місце ─ студентка ІБІТ Галущенко Оксана, третє місце ─ студент ІГБ та ЦІ Лисогор Володимир. Всі вони будуть учасниками ІІ етапу конкурсу.