18 червня відбулось засідання Одеського територіального відділення Академії будівництва України

Участь в засіданні прийняв президент АБУ, д.т.н., проф. Назаренко Іван Іванович. Він зазначив вагомий внесок Одеського територіального відділення в розробці комплексних науково-дослідних програм стосовно будівельного комплексу Одеського регіону та України в цілому, підготовку наукових та технічних кадрів для будівельної галузі.

Провідні науковці ОДАБА та визначні діячі будівельної галузі Одеського регіону були нагороджені Почесним грамотами та відзнаками Академії будівництва України:

Ковров Анатолій Володимирович – дійсний член АБУ, голова Одеського територіального відділення, ректор ОДАБА.

Рябоконь Петро Мусійович - заступник Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Крючков Леонід Якович – директор ТОВ «СТІКОН». Заслужений будівельник України.

Учитель Ігор Леонідович - дійсний член АБУ, голова правління ПАО "Одесагаз".

Кіпершлак Борис Олександрович - дійсний член АБУ, член правління ТОВ "Цивільпроект».

Малик Борис Миколайович - дійсний член АБУ, голова правління ЗАТ "Виробниче будівельно-монтажне об'єднання " Одесбуд ".

Ільяш Олександр Вікторович - директор ТОВ «ІНЖИНИРИНГ-ЖИЛСТРОЙ».
Чепелев Валентин Тимофійович – заступник директора КП «Будова» .

Родін Борис Анатолійович – технічний директор КП «БУДОВА».

Смолянець Василь Володимирович - дійсний член АБУ, заступник керівника служби автомобільних доріг Одеської області.

Азізов Талят Нуредінович - дійсний член АБУ,професор кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій ОДАБА.

Клименко Євгеній Володимирович - дійсний член АБУ, проректор з наукової роботи ОДАБА.

Суханов Володимир Геннадійович - дійсний член АБУ,директор Будівельно-технологічного інституту ОДАБА.

Чабаненко Петро Миколайович - професор кафедри міського будівництва та господарства ОДАБА, Голова Асоціації будівельників Одеси.

Вировий Валерій Миколайович – почесний член АБУ, завідувач кафедрою виробництва будівельних виробів та конструкцій ОДАБА.

Мішутін Андрій Володимирович - дійсний член АБУ, завідувач кафедрою автомобільних доріг і аеродромів ОДАБА.

Митинський Василь Михайлович - дійсний член АБУ, завідувач кафедрою «Основи та фундаменти» ОДАБА, завідувач лабораторією «Геотехнічний моніторінг» ОДАБА.

Кущак Стефан Йосипович – член-кореспондент АБУ, завідувач лабораторією «Основи, фундаменти і підземні споруди» ОДАБА.

Новський Олександр Васильович - дійсний член АБУ, професор кафедри Основи та фундаменти ОДАБА, директор Інституту геотехніки ім. В.Н.Голубкова ОДАБА.

Заволока Михайло Васильович - дійсний член АБУ, професор кафедри виробництва будівельних конструкцій ОДАБА, науковий керівник науково-дослідної лабораторії випробувань будівельних конструкцій та виробів ОДАБА.

Менейлюк Олександр Іванович, дійсний член АБУ, завідувач кафедрою технології будівельного виробництва ОДАБА.