Новини

Перемога ОДАБА в Першому студентському клубі пам`яті захисника «Чорноморця» Олексія Попічко

У суботу на футбольному стадіоні Одеського національного університету імені Мечникова пройшли футбольні матчі Першого студентського кубка пам'яті легендарного захисника «Чорноморця» Олексія Попічко.

Новини міжнародної діяльності

З 3 травня по 18 травня відбулася мобільність асистента кафедри дизайну архітектурного середовища Аеліти Акопової в рамках академічної програми «Mevlana» в Університеті Акденіз (м. Анталія, Туреччина).

Новини

З 22 травня проводиться перший етап Конкурсу проектів наукових досліджень та розробок

З 22 травня по 22 червня 2018 року згідно наказу ректора в академії проводиться перший етап Конкурсу проектів наукових досліджень та розробок, подальше виконання яких розпочнеться у 2019 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Новини

З 15 по 17 травня було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з опору матеріалів.

З 15 по 17 травня 2018 року в Одеській державній академії будівництва і архітектури було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з опору матеріалів.