Новини

22 травня пройде Творча ярмарка у дворі ОДАБА

Студенти, а також викладачі ОДАБА, якщо ви створюєте своїми руками щось чудове і унікальне, що б це не було: справжні картини або звичайні начерки, ліпні вироби, прикраси, вишивку хрестиком, іграшки, фотографії, листівки, орігамі або щось зовсім інше і виключно ваше. Розкажіть про себе, на нашій Творчої ярмарку.

17 квітня 2015 року відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Конференція зібрала представників наукової спільноти України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Азербайджанської Республіки, Румунії, Шотландії, Канади. Урочисто відкрив конференцію, привітав учасників заходу та побажав всім плідної роботи в. о. ректора академії, кандидат технічних наук, професор А. В. Ковров.

Відбудеться науково-практична конференція «Сучасні проблеми водопостачання та водовідведення. Вода--2015 »

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми водопостачання та водовідведення. Вода--2015 ». Присвячена 85-річчю Одеської державної академії будівництва та архітектури і 50-річчю кафедри водопостачання відбудеться 9-11 вересня 2015 року,

Новини

30 квітня відбулося відвідування студентами ОДАБА вистави Одеського українського музично-драматичного театру ім. В. Василька

30 квітня 2015 року завдяки традиційній ініціативі викладачів кафедри українознавства Думанської Л. Б., Мєзєнцевої І. М., Старунової А. Л. було організовано відвідування студентами ОДАБА  вистави Одеського українського музично-драматичного театру ім. В. Василька «Шинкарка».

29 квітня відбудеться Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів".

Кафедра економіки підприємства Одеської державної академії будівництва та архітектури запрошує вас взяти участь у всеукраїнській конференції  "Сучасні тенденції економічного розвитку регіонів: теоретичні та прикладні аспекти".