Новини Новини

35-а відкрита Олімпіада з нарисної геометрії

27 листопада 2019 р. на кафедрі нарисної геометрії та інженерної графіки відбулась 35-а  традиційна відкрита Олімпіада з нарисної геометрії серед студентів-першокурсників провідних закладів освіти м. Одеси

Новини

Лекція - інструктаж, щодо дотримання правил протипожежної безпеки в приміщенні та на території академії

В Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшла лекція - інструктаж щодо дотримання правил протипожежної безпеки в приміщенні та на території академії, яку провели співробітники Одеського міського управління ГУ ДМС України в Одеській області Трифонов І.А. та Дячук А.В.

Новини

Запрошуємо фахівців для проходження професійної атестації з енергоаудиту

Здійснюється професійна підготовка та атестація осіб, які мають намір провадити діяльність з: сертифікації енергетичної ефективності будівель та споруд, обстеження інженерних систем будівель та споруд.