Новини Новини

Новини

Програма міжнародного семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі міжнародного семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів», проведення якої передбачено 21-22 листопада 2019 р.

Новини

Відвідування проф. Коврова А.В. Національної Вищої Архітектурної школи у місті Марсель (Франція)

Зовсім недавно відбувся візіт ректора академії, проф. Коврова А.В. у Національну Вищу Архітектурну школу у місті Марсель (Франція) та зустріч з директором школи проф. Елен Корсет-Майлард на предмет обговорення спільних проектів та перспектив подальшого співробітництва.

До дня писемності

8 листопада розпочала роботу студентська наукова конференція «Українська писемність і мова: історія та сучасність» до Дня української писемності та мови. Організатором конференції виступила кафедра українознавства.