Новини Новини

13 червня в ОДАБА пройшло чергове засідання Вченої ради

13 червня в Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшло чергове засідання Вченої ради на якому серед важливих питань піднімалось і питання нагородження наших студентів і викладачів за вагомий внесок в розвиток сучасної освіти.

Новини

В рамках програми SPINNAKER студентки АХІ прийняли участьу інтенсивному літньому курсі у Гданську (Польща)

Здобувачі Анейчук Анастасія, Гаврилюк Маргарита та Домашенко Дар'я, гр. ОМ - 216, освітньої програми "Образотворче мистецтво", Архітектурно-художнього інституту ОДАБА прийняли участь у інтенсивному літньому курсі, що проводився на базі Академії образотворчих мистецтв у Гданську (Польща)

Новини