Новини Новини

Новини

Оголошення про відкриту зустріч. Посилання на зустріч.

Одеська державна академія будівництва та архітектури запрошує усіх бажаючих на відкриту он-лайн зустріч з експертною групою під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Містобудування».

Новини

Програма міжнародної конференції «Стан, проблеми та перспективи розвитку сучасних міст»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ міжнародної науково-практичної конференції  «Стан, проблеми та перспективи розвитку сучасних міст», яка відбудеться 2-3 листопада 2023 р.

Новини

Зустріч студентів з викладачами кафедри теплогазопостачання і вентиляції

Зустріч студентів спеціальності 144 Теплоенергетика, освітньої програми Енергетичний менеджмент та інжиніринг енергосистем з викладачами кафедри теплогазопостачання і вентиляції

Новини

Серії лекцій під назвою «Стійкість міст: концепції та виклики для стратегій сталого планування»

Наша академія та Технологічний інститут Карлсруе (Німеччина) запрошують вас прийняти участь у серії лекцій під назвою «Стійкість міст: концепції та виклики для стратегій сталого планування».