Новини Новини

Новини

Шановні абітурієнти настав час вступної кампанії

Шановні абітурієнти настав час вступної кампанії. Як подати заяву, чи можливий вступ без НМТ і на які спеціальності, питання стосовно спеціальних умов? Отримати роз’яснення та  відповіді на свої питання ви зможете на нашій онлайн зустрічі

Новини

28-29 червня ОДАБА прийняла участь у Міжнародному круглому столі університетів-партерів

Одеська державна академія будівництва та архітектури прийняла участь у Міжнародному круглому столі університетів-партерів, що проходив 28-29 червня 2023 р. на базі WSHIU Академії прикладних наук (м. Познань, Польща)

Новини

Міжнародна конференція «Актуальні проблеми енерго-ресурсозбереження та екології»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі V Міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми енерго-ресурсозбереження та екології», проведення якої передбачено 13-14 грудня 2023 р.

Новини

З метою участі в академічній мобільності, у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ було відряджено к.т.н., доцента кафедри Опору м

З  11.05.2023 р. по 21.05.2023 р., з метою участі в академічній мобільності, у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ до Університету Рієки, Факультету Цивільної інженерії (м. Рієка, Хорватія) було відряджено к.т.н., доцента кафедри Опору матеріалів Петраш Світлану Вікторівну.