Новини Новини

Новини

Програма конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Нові матеріали і технології в будівництві та збірка праць"

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XXXІIІ Всеукраїнської конференції «Нові матеріали і технології у будівництві», яка відбудеться 1-2 червня 2023 р. 

Новини

Міжнародна конференція «Сучасні проблеми та перспективні напрямки інноваційного розвитку міста»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі III міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективні напрямки інноваційного розвитку міста», яка буде проходити 2-3 листопада 2023 р

Новини

12 травня 2023 року відбувся візит до академії посла Вʼєтнаму в Україні і в Республіці Молдова Нгуєн Хонг Тхач

Відбувся візит до академії посла Вʼєтнаму в Україні і в Республіці Молдова Нгуєн Хонг Тхач, Першого секретаря Посольства Вʼєтнаму Нгуєн Куонг, Почесного радника Посольства Вʼєтнаму Андрій Горчаков.

Новини

Словацький технологічний університет відкрив конкурс для участі у програмі Erasmus+

Словацький технологічний університет у Братиславі [STU] відкрив конкурс для участі у програмі Erasmus+ (академічна мобільність - навчання) для українських студентів на зимовий семестр 2023/2024.

Новини

Програма і збірник тез 79 науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу академії

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу ОДАБА, а також спеціалістів будівельних і проєктних організацій, яка відбудеться 18 - 19 травня 2023 р.

Новини

Програма і матеріали конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці, безпеки життєдіяльності"

Програма і матеріали конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту"

Новини

Програма і збірник тез конференції "Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій&qu

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції "Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій". Пленарне засідання відбудеться 27 квітня 2023 р. (четвер)