Новини Новини

Новини

Радіо ОДАБА - склад оновлений!

Профком студентів провів новий набір активних хлопців для покращення та вдосконалення роботи «Радіо ОДАБА» .Тепер ви можете приносити привітання, привіти і будь-яку іншу інформацію в Профком студентів, щоб це почула вся академія.

Новини

Відбулася конференція до 70-річчя Заслуженого діяча науки і техніки України, д.т.н., професора Дорофєєва В.С.

З 20 по 21 вересня 2012 року в Одеській державній академії будівництва та архітектури відбулася міжнародна конференція «Структуроутворення, міцність і механіка руйнування композиційних будівельних матеріалів і конструкцій»

Новини

План заходів щодо 70-х роковин початку вивезення мирного населення у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років

Новини

18 вересня відбудеться семінар «T-FLEX PLM 2012: Інновації, Технології, Рішення, Перспективи».

ЗАТ "Топ Системи" (м.Москва) і ТОВ "НВО" Проміт "(м.Київ) спільно c Одеською державною академією будівництва та архітектури запрошують Вас і фахівців Вашого підприємства 18 вересня 2012 року вжити участь в семінарі.