Новини Новини

Канікули в Буковелі 2014

Щороку, після зданої сесії, найактивніші і спортивні студенти академії відправляються на зимовий відпочинок в Карпати на гірськолижний курорт Буковель. Організатор поїздки -Профкомом студентів ОДАБА.

Новини

31 січня відбулася зустріч студентів з головою Одеської облдержадміністрації Скориком М.

31 січня в аудиторії а 360 відбулася зустріч голови Одеської держадміністрації Миколи Скорика зі студентами. У стінах будівельної академії зібралися саме ті студенти, які дійсно хотіли задати питання губернатору.

Новини

17-18 квітня відбудеться XІX Міжнародна науково-методична конференція «УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XІX Міжнародної науково-методичної конференції «УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ», яка відбудеться 17-18 квітня 2014 року в Одеській державній академії будівництва і архітектури.

27 грудня відбувся Новорічний ранок для дітей співробітників ОДАБА

У п'ятницю, 27 грудня 2013 року, в гості до малечі завітали казкові герої: Дід Мороз, Снігуронька, баба Яга зі своєю нечистю і, звичайно, символ наступаючого року - Кінь, а вірніше - Богатирський Кінь.