Новини Новини

Новини

Науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективні напрямки інноваційного розвитку міста»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі ІV міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективні напрямки інноваційного розвитку міста», яка буде проходити 7-8 листопада

Новини

Програма і збірник тез наукової конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини», яка відбудеться 13 - 15 червня 2024 р.

Новини

ОДАБА виступила партнером Вроцлавської щорічної конференції з питань охорони здоров"я та способу життя.

Вже традиційно, шостий рік поспіль, ОДАБА виступає партнером Вроцлавської щорічної конференції з питань охорони здоров'я та способу життя. Організатор конференції: Вроцлавський університет, Факультет права, адміністрування та економіки (м. Вроцлав, Польща).

Новини

Програма конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених "Нові матеріали і технології в будівництві"

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XXXІV Всеукраїнської конференції «Нові матеріали і технології у будівництві», яка відбудеться 6-7 червня 2024 р.