Новини Новини

Новини

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю – Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів серед студентів технічних вищих навчальних закладів

Привітання з ювілеєм Шинкевич Олени Святославівни

21 листопада 2014 року у доктора технічних наук, професора Шинкевич Е.С. ювілейна дата з нагоди дня народження. Від щирого серця вітаємо Вас, бажаємо довгих років життя, здоров'я, благополуччя і успіху в науковій і викладацькій роботі.

Новини

12-13 грудня відбудеться п´ята міжнародна науково-практична конференція "Управління проектами: інновації, нелінійність, си

Запрошуємо магістрантів, аспірантів та науковій прийняти участь у 5 міжнародній науково-практичній конференції "Управління проектами: інновації, нелінійність, синергетика".