Відбувся святковий концерт на честь дня Інженерно-будівельного інституту

11 грудня 2014 в Одеській державній академії будівництва та архітектури святкували 84 річницю дня народження інженерно-будівельного інституту. В актовому залі о 14:30 стартував святковий концерт, присвячений цій події.

Запрошення на Міжнародну науково-практичну конференцію

Запрошення на Міжнародну науково-практичну конференцію «Збереження історичної забудови центра Одеси шляхом включення до основного списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО» , що відбудеться 28 – 29 січня 2015 року .

Відбулася студентська науково-літературна конференція

Студентська науково-літературна конференція «Геноцид українського народу: штучний голодомор 1932 – 1933 рр.». У конференції взяли участь студенти груп А-194, А- 199, МБГ-137, МО-153, які підготували свої доповіді під керівництвом викладачів кафедри українознавства: ст. викладачів Думанської Л. Б., Старунової А. Л., доцента Соколової Л. С.

3 листопада відбулася олімпіада з нарисної геометрії серед студентів-першокурсників

3 листопада 2014 року відбулася ХХХ ювілейна традиційна Олімпіада з нарисної геометрії серед студентів-першокурсників, у якій взяли участь 86 студентів перших курсів ОДАБА.

Привітання з ювілеєм Шинкевич Олени Святославівни

21 листопада 2014 року у доктора технічних наук, професора Шинкевич Е.С. ювілейна дата з нагоди дня народження. Від щирого серця вітаємо Вас, бажаємо довгих років життя, здоров'я, благополуччя і успіху в науковій і викладацькій роботі.

Відбувся семінар «Міжнародний досвід забезпечення енергоефективності через впровадження менеджменту відповідає міжнародним станд

Присутні на семінарі керівники і фахівці підприємств і організацій міського господарства, будівельних фірм та викладачі академії з інтересом провели дискусію з проблемних питань енергетичного менеджменту висвітлених у змістовному доповіді керівника департаменту екології.

14 листопада відбулася Фотоакція «Сушка» в ОДАБА

14 листопада 2014 року під дворі академії відбулася довгоочікувана Фотоакція «Сушка». Організатор: профком студентів ОДАБА. «Сушка» - етофото виставка, яка об'єднує студентів-фотографів самого різного професійного рівня: новачків, любителів і професіоналів.

Розпочато пілотну фазу навчання студентів в рамках міжнародного проекту Tempus SEHUD та Tempus SEHSI

З 21 по 24 жовтня 2014 р у Національному університеті Львівська політехніка відбулася спільна зустріч учасників проекту TEMPUS SEHUD та TEMPUS SEHSI. Одеська державна академія будівництва та архітектури є учасником обох проектів. Очолював одеську делегацію ректор академії, проф. Дорофєєв Віталій Степанович.