Новини Новини

Новини

Оголошення про заміщення вакантних посад директорів Архітектурно-художнього інституту та Інженерно-будівельного інституту

Оголошення про заміщення вакантних посад директорів Архітектурно-художнього інституту та Інженерно-будівельного інституту. Вимоги до кандидатів.

Новини

Центр доакадемічної освіти допомагає у підготовці до вступу у ЗВО

Центр доакадемічної освіти ОДАБА вже багато років допомагає у підготовці до вступу у ЗВО. Фахівці центру готують майбутніх абітурієнтів до ЗНО з 6 дисциплін і вступного творчого конкурсу (рисунок, архітектурна композиція та живопис).

Новини

19 листопада відбудеться пленарне засідання конференції «Проблеми та перспективи розвитку будівельного комплексу м. Одеси

19 листопада 2020 р. відбудеться пленарне засідання конференції «Проблеми та перспективи розвитку будівельного комплексу м. Одеси»

Новини

Працює консультативний телефон із питань організації навчального процесу

Консультативна телефонна лінія з надання кваліфікованої допомоги студентам, викладачам і співробітникам академії, атакож іншим категоріям населення з питань організації освітнього процесу та проведенняконтрольних заходів.

Новини

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XI Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», проведення якої передбачено 13-15 листопада 2020 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Новини

21 жовтня в актовій залі відбудуться вибори ректора академії

21 жовтня 2020 року в актовій залі Одеської державної академії будівництва та архітектури, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Дідріхсона 4 (головний корпус), відбудуться вибори ректора академії.